• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
    • Tel 0256 224 0809
    • 0256 224 0809
Kurumsal İşletmelere Yönelik İlaçlama
SÖZŞLEMEDE BELİRTİLEN İŞLETME İLE YÜKLENİCİ (AYDIN İLAÇLAMA)ARASINDA KARŞILIKLI OLARAK İMZALANMIŞ
Aydın Ev İlaçlama
Ev İlaçlama
İlaçlama Nezaman Yapılmalı
İlaçlama Ne Zaman Yapılmalı
Otel İlaçlama
Otel ve pansiyon gibi sürekli ve değişken konaklama mekanları oldukları için haşere ve kemirgenlerin üremesi açısından oldukça uygun alanlardır. Otel ve pansiyonlardaki gıda artıklarının fazlalığı haşerelerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için yeterli besini zorlanmadan bulmalarını sağlar.
İlaçlama Nasıl Yapılır
İlaçlama Nasıl Yapılır? Günümüzde ev ve iş yerlerimizin hijyenik bir yaşam alanı olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Düzenli olarak temizlik hizmetinin yanı sıra ilaçlama yaptırarak da bu ortam sağlığını düzenlemek mümkün olmaktadır.
Yürüyen Haşere (İlaçlama) Mücadelesi
İŞLETMEYE DIŞ ALANLARDAN VE TEDARİKÇİ FİRMALARDAN GELEN MALZEMELER İLE İŞLETMEYE BÖÇEK BULAŞMASI VE GİRME İHTİMALİNİ ENGELLEYECEK TEDBİRLERİN ALINMASIDIR
Kemirgen Mücadele
İŞLETMEYE DIŞ ALANLARINDAN, ÜRETİM, DEPOLAMA ALANLARINA GİRİŞLERİ ENGELLEMEK AMACIYLA SÖZLEŞMELİ İLAÇLAMA FİRMASI AYDIN İLAÇLAMA TARAFINDAN TESPİT EDİLEN KRİTİK NOKTALARA İÇERİSİNDE (İŞLETMEYE TESLİM EDİLEN UYGULAMA DOSYASINI İÇERİR
Ev, Site, Aparman İlaçlama
İlaçlama nedir, İlaçlama hangi tür zararlılara karşı yapılır? Hangi kişi ve kurumlar tarafından yapılır? Hangi zamanlarda ilaçlama yaptırmalıyız? İlaçlama öncesi ve sonrasında alınacak tedbirler nelerdir?
Site Haritası

Anasayfa

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret871